"המרכז נמנה עם רשימת המומחים של בתי המשפט למשפחה בכל הארץ "
03-6053626      פקס  153-36053626   |     dekelexperts@gmail.com

מרכז דקל
המרכז הארצי להערכות אבחונים וחוות דעת מקצועיות של מומחים אנשי מקצוע וטיפול

לראשונה בישראל מרוכזים תחת קורת גג אחת כל המומחים אשר יש בחוות דעתם לפשט, להסביר ולסייע בהכרעה שיפוטית, במגוון רחב של סוגיות נדרשות במשפט האזרחי בכלל, ובבית המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים בפרט. מרכז דקל עובד עם מומחים בפריסה ארצית וערוך לתת מענה לבתי המשפט ולבתי הדין הרבניים ברחבי הארץ. הניסיון המצטבר והמקיף בליטיגציה המשפטית מלמד כי חוות דעת אמינה ומלומדה יש בה כדי לסייע, הן לבית המשפט והן לצדדים, לגשר על הפערים ביניהם, ולא פעם לתת כלים להגעה לפתרון. יעילות, מקצועיות, מהירות ואמינות הם המוטו שלנו. המומחים, שכולם נבחרו בקפידה, מתחייבים למתן שירות אופטימלי, בעלות הגיונית ובתעריף קבוע וידוע מראש. אנו ערוכים לתת את חוות הדעת המבוקשת במועדים קצובים, ועל פי הדרישות הרלוונטיות של הדין והמוטב הדן בתיק. כמו כן אנו ערים לדרישה כי המומחה ידע להשיב לשאלות הבהרה ויתייצב לחקירה על חוות דעתו, וכל זאת בפרקי זמן קצובים. בנוסף לכך, אנו ערוכים לספק מומחים מיוחדים מהמאגר שלנו שיוכלו לתת חוות דעת בתחום הפסיכולוגי, לרבות התמחויות ייחודיות וספציפיות כגון פסיכו-גריאטריה, פסיכולוגיית ילדים ועוד. במאגר המומחים שלנו ישנם גם מתאמים הוריים.


במרכז הארצי להערכות, אבחונים ומתן חוות דעת מקצועיות של מומחים ומטפלים מקצועיים וערוך לתת חוות דעת בתחומים פיסקליים שונים
לרבות שמאי מקרקעין, כלכלנים רואי חשבון, אקטוארים מעריכי עסקים וחברות. זאת ועוד, ביכולתנו לתת מענה מידי ומהיר, של מומחים בתחומים בלתי-שגרתיים כגון מומחי אספנות למיניהם, מומחים במשפט ומומחים בדינים בינלאומיים. במקרים מעין אלו התעריף הנו בלתי-אחיד ותלוי נסיבות. עם זאת, כחלק ממתן השירות שלנו תינתן הצעת מחיר שקופה ומפורטת. לאנשי דקל ברור כי בתחום, שאותו אנו מוצאים כפרוץ ונעדר רגולציה, חשוב לתת שירות אמין, מהיר ומקצועי ולכן כדאי לנסות אותנו. כל שעליכם לעשות הוא להפנות אלינו את הדרישה לקבלת חוות הדעת, ואנו מתחייבים להפנות את המומחה המיטבי לביצוע העבודה. נבהיר כי אין באפשרותכם לבחור את המומחה המסוים מתוך רשימת המומחים שלנו. אנו מתאימים את המומחה לפי שיקול דעתנו הבלעדי ו/או לפי צורכי המרכז המשתנים וסדרי העדיפויות. על כן יש להעביר את ההפניה ו/או הצו השיפוטי למרכז דקל ולא למומחה מסוים מתוך רשימת המומחים שלנו. נשמח לעמוד לשירותכם.

בברכה, דקל – המרכז לחוות דעת מומחים בע"מ 

logo בניית אתרים